מדונה אלחוטית

 

מערכת ראש אלחוטית (מה שמכונה בטעות בעגה המקומית מדונה אלחוטית)חברות בכל סדר גודל, אנשי עסקים, מנהלים, ספקי שירות – השוק כולו עובר בעשור האחרון לשימוש במכשירים אלחוטיים בסביבת העבודה.

הנוחות והיעילות פוגשים את הטכנולוגיה המתקדמת של חברת פלנטרונטיקס Plantronics עם "מדונה אלחוטית" מתקדמת, מוצר ששינה את פני התעשייה בזכות הזינוק הטכנולוגי שהציגה החברה.

 

 

ההבדל הגדול – "מדונה אלחוטית" של חברת פלנטרוניקס

 

 

המעבר המדורג של המרחב העסקי, חברות ענק ומוקדי שירות, מרחבים בהם השימוש ב"מדונה אלחוטית" הינו אינטואיטיבי לחלוטין, תפס תאוצה בשנים האחרונות כאשר הגורמים המעכבים – אוזניות כבדות, ארגונומיה לקויה ואיכות שמע לא-מספקת, הוסרו ביעילות על-ידי צוותי המחקר והפיתוח של חברת Plantroincs.

משקל – "מדונה אלחוטית" של פלנטרוניקס, בכל הדגמים המובילים בסדרת Voyager, שוקלים לא יותר משמונה עשר גרם, משקל לא מורגש המאפשר שימוש נוח ללא לחצים באוזן וסביבה.

ארגונומיה – ההתעקשות של חברת פלנטרוניקס לשים דגש על התאמה מוחלטת לאוזן האנושית הובילה לתוצאות מדהימות: , ודגמי "מדונה אלחוטית"  של החברה הם הנמכרים ביותר בעולם העסקי הבינלאומי, כאשר Plantronics היא הבחירה של כל החברות ברשימת ה-Fortune 100.

 

Plantronics - איכות השמע המובילה בעולם

 

איכות השמע היא השורה התחתונה במעבר של העולם לשימוש ב"מדונה אלחוטית", והגורם המעכב העיקרי שהוסר בעבודה חכמה ובייצור טכנולוגיה חדשנית.

הטכנולוגיה של פלנטרוניקס מאפשרת שיחות באיכות חסרת פשרות, עם מסנני רעשי רקע המאפשרים צליל דיבור נקי גם באזורים רועשים ובמרכזי שירות לקוחות.

במקביל תוכלו ליהנות משמע נקי העובר דרך מסנן הרעש של פלנטרוניקס, המגיש לכם את הצליל הנקי וחסר רעשי-הרקע לשיחה נעימה, מדויקת ונקייה.