אוזניות אלחוטיות

 

אוזניות אלחוטיות

קדמת הטכנולוגיה בתקשורת  קולית בשילוב עם העיצוב הארגונומי ואיכות הסאונד הגבוהה ביותר מובילות ליצירת האוזניות הטובות ביותר הקיימות - אוזניות אלחוטיות מאת חברת פלנטרוניקס (Plantronics). חברת פלנטרוניקס PLANTRONICS מובילה את השוק העולמי בפתרונות תקשורת עם למעלה מחמישים שנות מחקר ופיתוח, ונהנית מאמון רב שנים ומבחירה חוזרת במוצריה ע"י מרבית החברות בעולם וביניהן כל החברות המובילות את מדד Nasdaq 100
 

 

יתרונות השימוש באוזניות אלחוטיות:

1. ידיים חופשיות - אוזניות אלחוטיות אידיאליות למשרד ולבית, מאפשרות לך ליהנות מידיים פנויות על מנת להקליד תוך כדי שיחה, לבצע מספר פעולות בו זמנית ולשחרור מהצורך להיות כבול למקום בו נמצא הטלפון, וכיו"ב

2. ארגונומיה - אוזניות אלחוטיות בכלל, ובפרט האוזניות הארגונומיות של פלנטרוניקס, מותאמות בצורה מושלמת למבנה הראש ומאפשרות לנו לנהל שיחות בכל אורך מבלי להעמיס משקל על הצוואר, על היד, או להטות את הראש בזווית לא בריאה בכדי לנהל שיחה תוך כדי שמירה על שתי הידיים פנויות.

3. חיסכון באנרגיה - האוזניות האלחוטיות האיכותיות של PLANTRONICS מאפשרות מספר שעות של שיחה בין טעינה לטעינה ע"מ לאפשר ניצול אופטימלי לאורך כל יום העבודה.

4. חופש תנועה - האוזניות הלאחוטיות מבוססות על טכנולוגיה בעלת טווחי קליטה רחבים ללא כל הפרעה לאיכות התקשורת, מה שמאפשר שיחות בחופש תנועה רחב במיוחד (*), ובאיכות הייחודית של אוזניה אלחוטית מבית פלנטרוניקס.

(*) חלק מהמערכות מאפשרות לשוחח עד למרחק של 100 מ' מהבסיס, בכפוף לתנאי השטח

5. ריבוי שיחות - חלק מהדגמים מאפשרים חיבור של מספר מערכות ראש אלחוטיות (מאותו דגם) לשיחה אחת, מה שמאפשר שיחת וועידה באיכות גבוהה מאוד, אידיאלי לעסקים.

6. תקשורת עם ציוד נלווה ותמיכה בתוכנות פופולריות - בין אם מדובר במחשב האישי, המחשב הנייד, הסלולארי וכיו"ב, האוזניות המתקדמות של פלנטרוניקס פותחות עולם של אינסוף אפשרויות תקשורת דרך שילוב כל האמצעים הטכנולוגיים, לשירותך.

 

הדגמים המבוקשים ביותר של פלנטרוניקס Plantronics
 

סדרת Savi 700 מציגה מגוון מערכות ראש מתקדמת בטכנולוגיה משולבת DECT & Bluetooth המאפשרת לקשר את הטלפון הסלולרי לבסיס האוזניה בטכנולוגית Bluetooth ולהנות מטווח הקליטה הארוך של טכנולוגית DECT באמצעות האוזניה, ניתן אף לחבר מספר מערכות ראש אלחוטיות (מאותו דגם) לשיחה אחת, ועוד.  כולן מאפשרות עבודה בסביבת  UC (Unified communication) ותוכנות דיבור ממוחשבות (Softphone), ןמתאימות באופן מושלם לסביבות עבודה של אוויה (AVAYA), IBM, סיסקו (CISCO ), Microsoft Lync  ועוד, והכול עם אוזניה אלחוטית רבת עוצמה.

Voyager Legend UC  במשקל נמוך ( 18 גרם בלבד)  הצליחו המהנדסים של פלנטרוניקס להכניס כמות טכנולוגיה מרשימה, המאפשרת לכם ליהנות מטווח קליטה של עד עשרה מטרים, 6 שעות דיבור רצופות בין טעינות, מיקרופון מתקדם הכולל טכנולוגיית סינון רעשים ועוד. ניתן לקשר את המערכת למחשב האישי (באמצעות מתאם) ו/או לטאבלט / לסלולארי החכם שלכם.

CS540- המערכת האלחוטית הפופולארית ביותר בעולם בחיבור לטלפון קווי, מערכת קלת משקל המאפשרת למשתמש הקצה ליהנות משיחת טלפון באיכות שמיעה ודיבור נקיה מרעשים תוך הצגת עליונות טכנולוגית ללא מתחרים.
 

לחצו כאן לקטלוג האוזניות האלחוטיות שלנו