אוזניות עם מיקרופון

 

אוזניות עם מיקרופון

 

הנוחות של המאה העשרים ואחת נמדדת במרחב הטכנולוגי-עסקי, המרחב בו אנו מנהלים את רוב חיינו. אנשי עסקים, עובדי משרדים, מוקדי שירות לקוחות ובכלל, כל אדם החי בזמנים אלו חווה עולם עתיר טכנולוגיה וסביבה רב-משימתית.

ככאלה, אנו נדרשים להיות יעילים יותר בדרך בה אנו מנהלים את התקשורת עם הסביבה, בין אם במהלך יום העסקים ובין אם בשעות הפנאי.  חברת Plantronics היא אחת מאותן חברות המובילות את תעשיית התקשורת העסקית, ובעזרת מחקר בלתי פוסק ופיתוח פורץ גבולות של מוצרים טכנולוגיים למרחב העסקי והפרטי מאפשרת לכולנו לנהל באופן המיטבי את האתגר הכרוך בלהיות זמינים, לשמוע ולהישמע היטב בכל מקום בו אנו נמצאים מבלי להתפשר על האיכות לה אנו ראויים.

אוזניות עם מיקרופון באיכות של פלנטרוניקס מאפשרות לך לעבוד ולשוחח בנוחות מרבית, תוך הנאה מרמת הגימור הגבוהה של כל מוצרי החברה, אשר מציבה שנה אחרי שנה את הרף הגבוה ביותר בתעשייה זו.
 

 

אוזניות עם מיקרופון של פלנטרוניקס – הבחירה של Fortune 100

 

אוזניות עם מיקרופון מבית פלנטרוניקס מאפשרות לכם גישה אינטואיטיבית לעולם התקשורת המהירה, ואין זה פלא שמוצרי החברה נמצאים בשימושן של כל החברות ברשימת ה-Fortune 100,  ברוב המוחלט של חברות ממשלתיות וחברות ענק בכל העולם, ואף בחברת החלל האמריקנית נאס"א.
 

בחרו באוזניות עם מיקרופון של Plantronics ותיהנו מחוויה של:
 

  • עיצוב אלגנטי ומרשם
  • מבנה ארגונומי לנוחות מרבית
  • משקל מינימאלי ע"מ לאפשר שימוש שכמעט ואינו מורגש
  • איכות צליל פורצת דרך בטכנולוגיה מתקדמת
  • גיבוי של חברה אמינה עם השם הטוב ביותר בתעשייה
     

בין הדגמים המובילים של החברה:
 

Savi 740-M – אוזניה ייחודית הניתנת להנחה על האוזן או על הראש כקשת, עם מערכת שמיעה באוזן אחת. אוזניה זו שוקלת 22 גרם בלבד ועם זאת מציגה טכנולוגיה רבת עוצמה עם אות שידור המאפשר שיחה בטווח של עד 120 מטרים וסוללה מתקדמת המאפשרת 7 שעות שיחה רצופה בין טעינה לטעינה.

Voyager Pro UC V2 – מערכת אלחוטית השוקלת 17.5 גרם ומאפשרת סינכרון עם טלפונים סלולאריים ולמחשבים כאחד, כוללת מיקרופון אקוסטי מתקדם המסנן רעשי הרקע בהתבסס על הטכנולוגיה המתקדמת של Plantronics.