התקשרו / מלאו פרטיכם
ונשמח לעמוד לרשותכם
הנגר 1, הוד השרון
03-7690900


pic

טלפונים אנאלוגיים לחדרי ישיבותשיחות ועידה הנן אחד המרכיבים החשובים ביותר של תקשורת בארגון , היכולת לדבר אחד עם השני גם במרחק היא קריטית כשצריך לדון גם בעבודה השוטפת וגם בהחלטות שצריך לבצע באופן מיידי. לכן, בטלפון הועידה שלנו אנו שמים דגש על איכות השמע וסינון רעשים. בנוסף, על המערכת להיות קלה להפעלה כדי שהעובדים יוכלו להתרכז בשיחה תוך שהם מצרפים משתתפים. מדובר הן בשיחות קוליות (audio conferencing) והן בשיחות שנוסף להן מימד חזותי (video conferencing). הטכניקה הזו מאפשרת למשתתף בשיחת הועידה להראות את שהוא מבקש לשאר המשתתפים.

שיחת ועידה מקצה אל קצה

כל אחד מן המשתתפים הוא מבחינתנו משתמש קצה ואנחנו דואגים שהמידע יגיע אל כל קצוות השיחה. גם המשתמשים שלא נמצאים במקום העבודה יוכלו לשמוע ולהישמע היטב בכל השלוחות שבמשרד.
חברת פוליקום (Polycom) צברה ניסיון רב בתחום מערכות הקצה לשיחות קוליות ולשיחות וידאו ומבטיחה לך תפעול נוח ושימוש יעיל במערכת שלה. מוצרי החברה עומדים בקו אחד עם המוצרים הטובים בעולם ואצלנו תוכלו למצוא פתרון מושלם לצורך שיחות ועידה.

ערכת מתקדמת לאיכויות שמיעה ודיבור משופרות Full Duplex עבור חדרי ישיבות קטנים או בינוניים,לשולחנות מרובעים. המערכת כוללת 3 מיקרופונים פנימיים איכותיים המאפשרים להתרחק עד 3 מטרים מהמערכת. תכונות ייחודיות:סינון רעשי רקע קבועים בחדר,בחירה אוטומטית של המיקרופון הקרוב לדובר,חיבור 2.5 מ"מ לטלפון סלולארי (בחלק מהדגמים),אפשרות חיבור לטייפ חיצוני להקלטת השיחה. חיבור לקו טלפון אנלוגי (ישיר או שלוחה רגילה של המרכזייה). האריזה כוללת: יחידה שולחנית, ספק כח, כבל חשמל וכבל לקו טלפון
Voice Station 300
Sound Station 2 - NO LCD
Sound Station 2
Sound Station 2 Expandable
Polycom SoundStation Duo
Sound Station 2 Wierless Expandable
VTX 1000 Basic