התקשרו / מלאו פרטיכם
ונשמח לעמוד לרשותכם
הנגר 1, הוד השרון
03-7690900


pic

טלפוני IP לחדרי ישיבותשיחות ועידה הנן אחד המרכיבים החשובים ביותר של תקשורת בארגון , היכולת לדבר אחד עם השני גם במרחק היא קריטית כשצריך לדון גם בעבודה השוטפת וגם בהחלטות שצריך לבצע באופן מיידי. לכן, בטלפון הועידה שלנו אנו שמים דגש על איכות השמע וסינון רעשים. בנוסף, על המערכת להיות קלה להפעלה כדי שהעובדים יוכלו להתרכז בשיחה תוך שהם מצרפים משתתפים. מדובר הן בשיחות קוליות (audio conferencing) והן בשיחות שנוסף להן מימד חזותי (video conferencing). הטכניקה הזו מאפשרת למשתתף בשיחת הועידה להראות את שהוא מבקש לשאר המשתתפים.

שיחת ועידה מקצה אל קצה

כל אחד מן המשתתפים הוא מבחינתנו משתמש קצה ואנחנו דואגים שהמידע יגיע אל כל קצוות השיחה. גם המשתמשים שלא נמצאים במקום העבודה יוכלו לשמוע ולהישמע היטב בכל השלוחות שבמשרד.
חברת פוליקום (Polycom) צברה ניסיון רב בתחום מערכות הקצה לשיחות קוליות ולשיחות וידאו ומבטיחה לך תפעול נוח ושימוש יעיל במערכת שלה. מוצרי החברה עומדים בקו אחד עם המוצרים הטובים בעולם ואצלנו תוכלו למצוא פתרון מושלם לצורך שיחות ועידה.

מערכת מתקדמת,לחדרי ישיבות,באיכות גבוהה מאד. HD Voice טווח קליטת מיקרופון משתנה בין הדגמים. תומכת בפרוטוקול SIP לעולם ה IP ממשק משתמש מתקדם, גישה נוחה לכל התכונות המוכרות מעולם הטלפונייה הרגיל בשילוב יתרונות ה IP ניתן לחבר זוג מיקרופונים חיצוניים ניתנים לרכישה בנפרד POE - המערכת מסופקת עם אפשרות חיבור לתשתית PoE בלבד,המערכת אינה כוללת ספק כוח לצורך חיבור לרשת החשמל ! ניתן לרכוש בנפרד ספק כוח לצורך חיבור לרשת החשמל
IP 5000 POE
IP 6000 POE
IP 7000 POE
Polycom SoundStation Duo