התקשרו / מלאו פרטיכם
ונשמח לעמוד לרשותכם
הנגר 1, הוד השרון
03-7690900


pic

פתרונות ווידאו אישיםבעסקים המודרניים זוהי דרישה של מה בכך. בשיחת וידאו video conference)) כל הדוברים רואים אחד את השני תוך כדי שיחה. הפיתוח הינו יצירת שיחת וידאו שהיא גם שיחת ועידה , כך יכולים עובדים ומנהלים להמשיך לעשות עסקים ולשמור על קשר שוטף בלי קשר למקום המצאם הגיאוגרפי

שיתוף אלמנטים בשיחות הוידאו

בנוסף ליכולת לראות את המשוחחים בזמן אמת, ל video conference יתרון נוסף והוא האפשרות להראות לכל הדוברים דרך המסך הצגה של גיליון אקסל או שרטוט על הלוח במשרד הראשי, כשכולם יכולים לראות וכמו כן להגיב, בזמן אמת. ה video conferencing software מבית פוליקום העולמית, מאפשרת לכולם להשתתף בשיחת הוידאו.

video conference מאפשר לשתף בשיחה גם עובד שנמצא בביתו או אפילו בחוץ לארץ. מערכת המאפשרת video conferencing נמצאת בכל המשרדים המודרניים שלמדו לשתף יכולת תקשורתית ממוחשבת עם העבודה היומיומית שלהם. המערכת מבצעת סינון רעשים ומבטיחה שיחות ברורות וחלקות מכל מקום, בהפעלה פשוטה ונוחה.

RealPresence Mobile - Software/RealPresence Desktop - Software תוכנות המאפשרות ביצוע שיחות Video לאנשי מקצוע ניידים הנמצאים רוב שעות היום מחוץ למשרד כגון - אנשי מכירות, אנשי עסקים, מנהלים וכדומה. ניתן להוריד את תוכנת ה RealPresence Desktop דרך אתר Support.polycom.com ואת תוכנת ה RealPresence Mobile דרך חנות האפליקציות.
VVX 1500
RealPresence Mobile
RealPresence desktop - Software
Polycom RealPresence Debut
RealPresence Group 310