מי אנחנו

חברתנו מתמחה בייבוא והפצה בישראל של מערכות תקשורת מתקדמות המיועדות לתקשורת בינאישית פנים וחוץ-ארגונית וגאה לייצג בישראל מגוון חברות בינלאומיות, מובילות עולמיות בתחומן.

 

לחברתנו ניסיון רב שנים בתחום, במסגרתו צברנו ידע רב ויכולות אפיון של כל הנדרש מבחינת התאמה לצורכי המשתמש/ת; ידע רב זה, בשילוב תמיכה מקצועית לאחר המכירה ואיכותן הגבוהה של המערכות, מהווה אבן יסוד בהפיכת ההשקעה לכדאית ומשתלמת לאורך שנים רבות.

 

מערכות ראש POLY  Plantronics

 

השימוש במערכת ראש (Headset ) הפך לנפוץ מאד ומהווה אמצעי תקשורת הכרחי עבור כל מועסקי הארגון, בין אם שוהים במשרד ובין אם עובדים מחוץ למשרד, תוך כדי תנועה או בבית. המערכות מאת POLYPlantronics ) מעניקות לכולנו את החופש לנהל שיחה בכל  מקום (גם בסביבה רועשת במיוחד) מבלי להתפשר על איכות הקול והשמע, תוך נוחות מרבית הודות למגוון העצום העומד לבחירתנו;

בין אם מדובר בחיבור חוטי לטלפון משרדי ובין אם נדרש קישור אלחוטי למחשב, טלפון משרדי או סלולארי (ואפילו שילוב של כולם), יש לנו היכולת להעניק לך פתרון מתאים, איכותי ונוח במיוחד עבורך.

 

מערכות Voice & Video    Polycom POLY

השילוב הנדרש בין תוכן, קול ו Video (חוזי) לצורך תקשורת יעילה מחייב איכות בלתי מתפשרת בכל אחד מהללו, הן בציוד הקצה והן בקישוריות הנדרשת; POLY (Polycom) מציעה מגוון עצום של ציוד קצה איכותי, הן לצורך שיחה קולית והן לצורך שיחת  Video (חוזי), בכך מאפשרת שימוש במגוון תשתיות תקשורת מתקדמות הקיימות כיום ומתאימה באופן מושלם להטמעה בסביבת התעסוקה בכל ארגון ולמגוון רחב של צורכי המשתמש/ת גם כאשר איננו נמצאים במשרד, תוך כדי תנועה או עובדים מהבית.  החל ממערכות בסיסיות לחדר קטן ועד למערכות המתאימות לחדרי ישיבות גדולים במיוחד, יש לנו היכולת להעניק לך פתרון טכנולוגי מתאים, יעיל ואיכותי .

 

מסכי מגע  CTOUCH

מסך גדול עליו ניתן לרשום הערות ולשרבט באמצעות האצבע או עט כלוח חלק, להציג מסמכים ו/או תוכן ממחשב או מחיבור לאינטרנט ואז לסמן, להעיר ולהדגיש על גבי המסך ככל שתחפצו; שמירת כל המסמכים כולל כל ההערות וההדגשים שבוצעו על גבי המסך ושליחתם כקבצים ?? אכן,  CTOUCH הופכת את כל זה למציאות בהישג ידנו !

פגישות עסקים ודיונים בחדרי ישיבות הופכים לאינטראקטיביים, הסיכומים מתועדים ונשלחים למשתתפים בקלות, מהירות ויעילות;

תחום החינוך צועד קדימה מבחינת טכנולוגית; מורים ומחנכים יכולים לשתף מסמכים, להציג כל תוכן (מלל, תמונות וסרטים) בנגישות רבה

ובאופן מרתק עבור התלמידים, לשתף אותם בחוויה של לימוד אינטראקטיבי ואף לשמור את כל מה שנרשם על גבי המסך במהלך

השיעור לצורך שימוש עתידי או שליחה לנמענים רלוונטיים. אדריכלים ומתכננים חוסכים זמן ונמנעים מהדפסות חוזרות ונשנות

ובכך מצעידים קדימה באופן יעיל פרויקטים, מורכבים ככל שיהיו. המסכים מוצעים בגדלים שונים ובאיכות גבוהה מאד והודות לשימוש

בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום מסכי המגע, CTOUCH מציעה את יכולות הרישום המדויקות ביותר ואופן תפעול אינטואיטיבי,

להענקת חווית משתמש/ת מושלמת.

 

מתקני נשיאה CONEN

מגוון מתקנים, איכותיים מסוגם, מאפשרים הענקת מענה להנחת מסכים בגדלים שונים (החל מ 55”) בתצורות שונות בהתאם לצרכי המשתמשים. רובם כולל מנגנון חשמלי להתאמת הגובה באמצעות שלט, מה שמאפשר מענה לצורכי כל ארגון ויישום כולל הנגשת המסך לכל משתמש/ת.  מגוון המתקנים כולל, בין היתר, כאלו הנצמדים לקיר באופן קבוע, מתקנים הכוללים גלגלים המאפשרים ניוד וכאלו העומדים ע"ג משטח מייצב לצורך העמדתם בחדר ללא צורך בהתקנה ו/או חיזוק לקיר.

השימוש במתקנים המיוחדים והאיכותיים הללו מעניק העצמה לחוויית המשתמשים במסכי המגע ומאפשר ניצול יכולתם באופן מלא ומיטבי.

 

 החברות הללו, כמובילות עולמיות כל אחת בתחומה, מייצרות מגוון מערכות המיועדות להטמעה בחדרי משרדים,  מוקדי תמיכה ושירות לקוחות,

חדרי ישיבות וכיוצ"ב . כולן, בלא יוצאות מן הכלל,  מציעות איכויות קול ,שמע, תמונה ו/או  Video   מעולות ואינטראקטיביות מלאה המאפשרות למשתמשים לשפר באופן משמעותי את התקשורת  הארגונית ואת שיתוף הפעולה בין גורמים בתוך הארגון ומחוצה לו, תוך הפקת מרב התועלת מהשימוש בהן .

 

מזה שנים רבות, המערכות המשווקות על ידנו משתלבות ומוטעמות בהצלחה במגוון של חברות Hi Tech , משרדי ממשלה, בנקים וחברות ביטוח, סניפים מקומיים של חברות בינ"ל, חברות הסלולר ועוד..

למערכות תאימות גבוהה למרבית פתרונות התקשורת הארגונית הקיימים כיום, כולל תחום תקשורת ה VoIP   ותחום ה Unified Communication והן מאפשרות למשתמשי הקצה בארגון להפיק באופן המיטבי את התועלת מהחיבור והשימוש בהן ולהוות חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מסביבת עבודה מתקדמת ויעילה.

 

הנך מוזמן/ת לפנות אלינו בכל עת ! אנו יכולים להעניק מהידע שצברנו, לייעץ בכל הקשור במגוון התחומים המתוארים ולסייע בקבלת ההחלטה המתאימה ביותר בהקשר לצורכי התקשורת שלך. 

 

 

 

 

loading
;